×

Keď ju miluješ, neni čo riešit. Láska je od nepamäti neoddeliteľnou súčasťou DNA Kofoly.


 Láska je nielen dušou značky Kofola, ale aj základným kameňom rovnomennej firmy, ktorej misiou je: My sme Kofola. S nadšením usilujeme o to, čo je v živote dôležité - milovať, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

 

Kofola by bez lásky nebola #Bez lasky by kofola nebyla 2 cast #Bez lasky by kofola nebyla 2 cast #Bez lasky by kofola nebyla 2 cast #Bez lasky by kofola nebyla 2 cast

V lokálnosti sme svetoví

Sme hrdí, že naše podnikanie stojí na tradičných značkách, ktoré rozvíjame tam, kde sú doma. Uvedomujeme si, ako je dôležité podporovať regióny a lokálnu súdržnosť, a preto sa usilujeme o to byť dobrým susedom a inšpiratívnym zamestnávateľom.

V lokálnosti sme svetoví V lokálnosti sme svetoví V lokálnosti sme svetoví

Rešpektujeme prírodu

Milujeme prírodu. Príroda je pre nás vo všetkých smeroch ten najlepší učiteľ. Neplytváme zdrojmi a kde to ide, vraciame rovnako, ako berieme. Snažíme sa myslieť cirkulárne, a teda v širších súvislostiach a v odpade vidieť zdroj. A čo konkrétne nás v oblasti ochrany životného prostredia najviac zaujíma?

 • Suroviny sú grunt
  Za každým naším výrobkom stoja kvalitné suroviny. Chceme poznať ich celú životnú cestu, od semienka až po produkt, aby sme si boli istí, že používame len to najlepšie. Pustili sme sa do dobrodružstva v podobe pestovania vlastných bylín, ktoré v spolupráci s regionálnymi ľuďmi, ale aj našimi zamestnancami zberáme a spracovávame.
 • Ochrana vody

  Ochrana vody

  Bez vody by nebolo života a Kofoly už vôbec nie. Túto blahodarnú tekutinu treba hladkať a rozmaznávať, aby jej stále bolo dostatok pre všetkých. Spolupracujeme s lokálnymi poľnohospodármi a farmármi, snažíme sa o presadzovanie zodpovedného poľnohospodárstva, ktoré nám umožní uchrániť naše zdroje v krištáľovo čistej podobe aj pre ďalšie generácie.
 • Zero waste

  Zero waste

  Zdroje musíme šetriť a nič by nemalo prísť navnivoč. Naše produkty ponúkame v tých najlepších možných obaloch, ktoré sú plne recyklovateľné, aby boli ďalej použiteľné a mohli dookola žiť svojím životom. Našou hlavnou filozofiou je, že najlepší obal je žiadny obal, pretože prevencia odpadu je lepšia ako recyklácia ... a tým pádom najlepšie sú čapované!
 • Uhlíková neutralita

  Uhlíková neutralita

  Sme si vedomí vplyvu, ktorý by naše podnikanie mohlo mať na životné prostredie. Preferujeme zelenú energiu, znižujeme množstvo odpadu, používame lokálne suroviny a keď už niečo prevážame, tak s preferenciou kamiónov s pohonom na CNG. Krôčik po krôčiku meníme naše počínanie tak, aby sme ešte v tejto dekáde mohli byť uhlíkovo neutrálni.

Zakladáme si na ľuďoch

Sme intuitívne riadená firma, ktorej energia priťahuje neobyčajných ľudí so zmyslom pre nevšedné nápady. Dohromady vytvárame originálnu mozaiku, ktorá je inšpiráciou pre ostatných. Sme firmou, ktorá dáva priestor zamestnancom, aby mohli používať zdravý sedliacky rozum a robiť to, čo považujú za správne. Podporujeme tvorivosť a máme chuť a odvahu stále hľadať nové príležitosti a nápady.

Zakladáme si na ľuďoch Zakladáme si na ľuďoch Zakladáme si na ľuďoch Zakladáme si na ľuďoch Zakladáme si na ľuďoch Zakladáme si na ľuďoch Zakladáme si na ľuďoch Zakladáme si na ľuďoch