Značky

Vydajte sa s melónovým letom až na Havaj

28.07. 2020

UGO vás prenesie za hranice všedných dní. A ako inak než prostredníctvom lahodného jedla. Pozývame vás na exotickú dovolenku s Melónovým letom!

Vydajte sa s melónovým letom až na Havaj

Toto leto hrá v UGO drinkoch hlavnú rolu opäť melón. Prečo práve ten? Okrem sladkej a osviežujúcej chute budete len ťažko hľadať ovocie, ktoré by napriek nízkym kalóriám bolo takým bohatým zdrojom vitamínu A, B aj C, vápnika, železa a ďalších minerálnych prvkov.

Inšpirácie melónovými diaľkami
V UGO Freshbaroch a Salateriách si môžete vybrať svieže spojenie s citrónom a ananásom, z ktorého na vás dýchnu trópy.
Kto má chuť na Britániu, ochutná melónovú kombináciu jahody, limetky a mäty. Práve z Anglicka sa mäta rozšírila do celého sveta a stala sa jednou z najpopulárnejších byliniek vôbec.
Opojne sladkú chuť nájdete v mixe melóna, manga a pomaranča. S mangom sa pozriete do Juhovýchodnej Ázie, odkiaľ pochádza, a odporúčame ho dávkovať celé leto.    

Havajské poke v srdci Európy
A konečne hor sa na Havaj! Najväčším hitom sezóny je šalátové duo farebných misiek inšpirovaných havajským poke. Môžete si vybrať, či dáte prednosť údenému kuraťu alebo lososovi. Dokonalosť chutí dotvárajú kúsky manga, avokáda, neodmysliteľná ryža a ľahko pikantná omáčka, ktorú už od prvého sústa nepustíte z hlavy.

Túto čerstvú, zdravú a zároveň výdatnú porciu jedla prevzali od Polynézanov, ktorí poke jedli v rôznych variantoch po stáročia, americkí surferi. A ruku na srdce, málokto šíri stravovacie trendy lepšie ako vyrysovaní a opálení chlapci a dievčatá s morskou soľou vo vlasoch. Ak si teda chcete aspoň na otočku „zaletieť“ na Honolulu, navštívte do 8. septembra 2020 bratislavskú UGO Salateriu. Melónové drinky UGO servíruje v 11 Freshbaroch po celom Slovensku tiež do 8. septembra.