Láskyplná kofola

Príď ku šťastiu na námestí

17.06. 2024

Môžete sa na nás tešiť na Rock for People, Colours of Ostrava, Grape aj na Festival Pohoda.

Príď ku šťastiu na námestí

Leto nám klope na dvere a s ním aj štedrá kopa festivalov po celom Česku aj Slovensku. Môžete sa na nás tešiť na Rock for People, Colours of Ostrava, Grape aj na Festival Pohoda.

Kofola neotáľa a vydáva sa ďalej na svoju cestu inšpirovať ľudí v mene lásky, tentoraz v podobe Námestia lásky – super zóny plné dotykov, pus, zaujímavých programov a relaxu. Okrem pohodlných hojdačiek a postelí na odpočinok si budete môcť vypočuť široký repertoár pozvaných hostí, medzi ktorými nebudú chýbať psychológovia, podcasteri aj slameri. Všetkých bude spájať jedna kľúčová téma: láska.

Núdza nebude ani o tančiarni a kútik s čapovaným osviežením. Pre jedincov, čo nedorazia v párnom počte, máme pripravené aj Rýchlo rande a Láskyplnú aférku, kde bude možnosť zoznámiť sa s láskou vášho života, alebo si začať super letný románik.


Tento rok sme do toho šli po hlave, a keďže sa láskou nemá šetriť, tak pre 26 párov, ktorí z toho prišli vytrieskať úplne všetko, sme sa rozhodli usporiadať divokú festivalovú svadbu snov. Prípravy sú v plnom prúde, už hádžeme sudy na čap. A ty by si mal hádzať batoh na chrbát, nech ti toto nadupané leto neutečie.