Značky

Láska kvitne pod každým stromom

30.04. 2020

Kofola sa rozhodla zaplaviť ČeskoSlovensko láskou. Po tom, ako v karanténnom čase vytvorila špeciálny instagramový filter na posielanie Pusemesiek, prichádza s ďalším originálnym nápadom. Pri príležitosti 1. mája vyzvala verejnosť pobozkať svojich najbližších pod Láskostromami. Tie sa budú dať tento piatok, počas sviatočného dňa, vyhľadať v Česku aj na Slovensku prostredníctvom mapovej aplikácie Mapy.cz.

Láska kvitne pod každým stromom

Máj je lásky čas, a prvý máj dvojnásobne, a na tom sa ani tento rok počas korony nič nezmení. Práve naopak! Na také množstvo lásky, koľko sa jej v posledných týždňoch v spoločnosti urodilo, je rozkvitnutých čerešní málo. Tlačenica, ktorá by sa mohla vytvoriť v čerešňových sadoch, vrhá na sviatok milencov tieň rizika. Kofola sa preto rozhodla zareagovať originálnym nápadom – vyzýva k prvomájovým bozkom pod vzácnymi Láskostromami. Prečo? Len tak, #zlasky. Ale samozrejme, zodpovedne, podľa stále platných odporúčaní, iba s členmi vašej domácnost.

„Kofola je odborníkom na lásku už 60 rokov. A pretože v posledných týždňoch si ľudia začali prejavovať lásku viac ako inokedy, dobre vieme, že rozkvitnuté čerešne tento rok nestačia. Láska ale kvitne pod každým stromom! Nenechajte sa preto zošnurovať rokmi zabehnutými pravidlami a nájdite si ten svoj strom - najbližší a niečím naozaj výnimočný,“ hovorí Pavol Chalupka, marketingový riaditeľ Kofoly ČeskoSlovensko.

V mapovej aplikácii Mapy.cz stačí do vyhľadávania zadať slovo „Láskostromy“ a získate prehľad o významných pamätných stromoch, ktoré sú roztrúsené po celom „ČeskoSlovensku“. Práve pod ich korunami si môžete dať prvomájový bozk. Spojíte tak príjemné chvíle so svojimi najbližšími s milým výletom. Ale pozor, Láskostromy je možné na českých aj slovenských mapách vyhľadávať len vo štvrtok 30. apríla a v piatok 1. mája. Tak neváhajte!

Pusemesky môžete posielať neobmedzene prostredníctvom IG filtra na www.instagram.com/kofola. Láskostromy vyhľadáte od 30. apríla do 1. mája 2020 v aplikácii mapy.cz.