Značky

Kofola prichádza s novou kampaňou Láska má 1000 mien

17.03. 2021

Komunikácia Kofoly bude aj tento rok plná lásky. Už v najbližších dňoch sa na televíznych obrazovkách ukáže, že láska je síce len jedna, ale môže mať veľa mien. Či už sú láskyplné pomenovania partnera nežné, vtipné, alebo aj trochu štipľavé, vždy vyjadrujú jedinečné puto, ktoré spája dvoch milujúcich ľudí a dotvárajú príbeh ich lásky. A práve prezývky medzi partnermi sa teraz stávajú hlavným motívom aktuálnej kampane Kofoly - Láska má 1000 mien.

   Kofola prichádza s novou kampaňou Láska má 1000 mien

Kampaň štartuje na Slovensku aj v Česku sériou spotov na internete a v televíznom vysielaní v stredu 24. marca. „Téma lásky je pre Kofolu kľúčová. V našej komunikácii dlhodobo pracujeme s milostnými príbehmi a sloganom “Keď ju miluješ, nie je čo riešiť”. Motív prezývok vyjadrujúcich lásku a náklonnosť predstavuje pokračovanie tejto linky,“ hovorí marketingový manažér Kofoly Břetislav Koláček.

Spoty kampane Láska má 1000 mien sa odohrávajú v prostredí kempu a natáčali sa priamo v srdci vodáctva, na brehu Vltavy neďaleko Českého Krumlova, ktorý je aj Slovákom dobre známy. Láskyplné prezývky v nich hrajú hlavnú úlohu a diváci sa môžu tešiť na „Papuľku“ a „Bimbásika“ v slovenskej verzii a „Potvůrku“ s „Prdelkou“ v tej českej. Vďaka nim aj v množstve ľudí nájdu hlavní hrdinovia svoju lásku.

„Natáčali sme vlani na jeseň v pomerne náročných podmienkach. Už sa dosť ochladilo a navyše sa musel štáb vyrovnať s prísnejšími opatreniami súvisiacimi s pandémiou. Napriek všetkým ťažkostiam však na pľaci nechýbala zábava a láskyplná atmosféra, čo verím pocítia aj samotní diváci,“ hodnotí natáčanie brand manažérka značky Monika Hrstková. Videá pre kampaň vytvorila Woman Agency a natáčane zabezpečila agentúra Filmservice. Réžie sa ujal Tomáš Mašín. 

S kampaňou Láska má 1000 mien sa budú ľudia stretávať celú jarnú a letnú sezónu. Okrem TV spotov sa objaví aj v outdoore, online aj klasických offline komunikačných kanáloch a zastreší ďalšie aktivity značky. Celoročnú PR kampaň pre značku Kofola zastrešuje
1st CLASS AGENCY. 

Vizitka kampane: 
Kreatívny koncept a supervízia: Woman Agency 
Produkcia spotu: Filmservice
Kľúčové vizuály a rozpracovanie: Kantor´s Creative Club
PR:  1st CLASS AGENCY (SK), Lesensky.cz (CZ)
Mediálna agentúra: Unimedia (SK), Knowlimits Group (CZ)