Rajecká Lesná

Rajecká Lesná

malebnej krajine Rajeckej doliny, v Rajeckej Lesnej, je náš hlavný slovenský výrobný závod. Jeho brány sme otvorili v roku 2002 a od tej doby plníme na piatich výrobných linkách pramenitú vodu Rajec. Vďaka špeciálnej aseptickej linke môžeme spotrebiteľom dopriať ochutené varianty Rajca bez konzervantov a v BIO kvalite. Ďalej tu vzniká tradičná Kofola a hroznová Vinea. 

Výrobný závod

Kofola a. s.
013 15 Rajecká Lesná
Slovenská republika

Bratislava

Bratislava

V hlavnom meste Slovenska nás taktiež nájdete. Trochu netradične tu však máme "len" regionálnu kanceláriu, v ktorej sídli časť obchodného aj marketingového tímu, ale aj tímu UGO.

Kancelária

AIRCRAFT DIAGNOSTIK COMPANY s.r.o.
‍Ivánska cesta 30/B
821 04 Bratislava

Slovenská republika

Ostrava

Ostrava

V Ostrave sme našli naše trvalé útočisko. V moderných kanceláriách tu denne pracuje zhruba 250 Kofolákov, ktorí sa podieľajú na vývoji našich nápojov, marketingu, ale udržujú aj chod našich informačných systémov, venujú sa práci s ľuďmi, controllingu a ďalším dôležitým úlohám.

Sídlo skupiny

Kofola ČeskoSlovensko a.s.
Nad Porubkou 2278/31a
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika

Kláštor pod Znievom

Kláštor pod Znievom

V Turčianskej kotline, v Kláštore pod Znievom, stojí náš najnovší výrobný závod, kde plníme minerálnu vodu Kláštorná Kalcia. Závod, ktorý niekoľko rokov nevyrábal, sme znovu uviedli do prevádzky v roku 2019. Do ojedinelých dizajnových fliaš zo 100 % rPETu tu plníme minerálnu vodu Kláštorná Kalcia - vodu pevnú ako skala, s vyváženým pomerom vápnika a horčíka.

Výrobný závod

Kofola a.s.
Staničná 499
038 43 Kláštor pod Znievom
Slovenská republika

Ďalšie naše pôsobiská nájdete v České republice, v Slovinsku a Chorvátsku