Značky

Odmeňte sa túto jar intenzívnym bylinkovým osviežením

03.04. 2023

Aj vy ste si bylinky doteraz spájali len s horúcim čajom a zimou? Ak áno, neváhajte ich vyskúšať aj v ľadovom čaji. Bylinky majú totiž kúzelnú vlastnosť, že tak ako zahrejú v horúcej podobe, rovnako osviežia aj ľadové. Ešte intenzívnejšiu chuť slovenských byliniek v spojení s pravým čajom túto jar prináša Rajec Čaj Ľadová bylinka.

Odmeňte sa túto jar intenzívnym bylinkovým osviežením

Ak ste doteraz ľadovým čajom neholdovali, určite zmeníte názor už pri prvom ochutnaní bylinkovej novinky. Rajec Čaj Ľadová bylinka obsahuje iba prírodné výťažky zo slovenských byliniek – rakytníka, mäty a nechtíka a tiež prírodné výťažky z pravého čaju. Neobsahuje konzervanty rovnako ako ostatné bylinkové vody Rajec a navyše má menší obsah cukru ako bežné ľadové čaje. Zaujme teda aj tých, čo sledujú obsah cukru vo svojom pitnom režime alebo im len sladké nápoje jednoducho nechutia.

Najlepšie bylinky rastú u nás doma

Aj preto si Rajec vybral do svojho ľadového čaju bylinky rastúce na Slovensku, ktoré sú pre čaje typické, ale aj nepoznané.

Rakytník v spojení s čajom ponúka sladko-trpkú chuť, ktorá je v ľadových čajoch veľmi obľúbená. Plody rakytníka majú vysoký obsah vitamínu C, viac ako citrón, vďaka čomu sa hojne využíva na podporu obranyschopnosti organizmu.

Mäta sama o sebe je u nás tradičnou bylinkou do horúceho čaju, ale v ľadovej podobe sa ešte viac zvýrazní jej výnimočná sviežosť. Je vhodná na podporu chuti do jedla aj samotného trávenia, ale tiež poslúži na upokojenie.

A posledná bylinka v novinke Rajec Čaj Ľadová bylinka, nechtík, vytvára v kombinácii s pravým čajom unikátny a nepoznaný chuťový zážitok. Bylinka pomáha pri tráviacich ťažkostiach a pri podpore obranyschopnosti organizmu.

Ideálna kombinácia na pohodový večer

Nesýtený Rajec Čaj Ľadová bylinka je dostupný na pultoch obchodov vo formáte 1,5 l, teda v ideálnom rodinnom balení na doma. Každá kvapka bylinkového ľadového čaju Rajec vás prenesie do panenskej prírody Rajeckej doliny, rodiska pramenitej vody, kde už teraz bzučia včielky okolo pučiacich stromov a byliniek a pomáhajú pripraviť prírodu na blížiacu sa sezónu. Sadnite si do kresla, predstavte si žblnkotajúci potôčik a spev vtákov a užívajte si chvíle pohody v spoločnosti byliniek.