Značky

Novinka pramenitá voda Rajec BIO

30.08. 2021

Vyskúšajte tohtoročnú novinku, ochutenú pramenitú vodu Rajec BIO a osviežte sa kúzlom čistej prírody. Obsahuje bylinky, ovocné šťavy a cukor iba v BIO kvalite

Novinka pramenitá voda Rajec BIO

Vaše chuťové poháriky pošteklí overenou kombináciou lesných bobuliek jemne sýtený Rajec BIO Malina – Černica.

Nesýtený Rajec BIO Mäta – Bazový kvet zase nechá vyniknúť podmanivé spojenie našich tradičných byliniek.

Pramenitá voda Rajec BIO je ochutená iba surovinami najvyššej kvality,  vypestovanými podľa pravidiel ekologického poľnohospodárstva. Stáva sa tak prvou pramenitou vodou u nás, ktorú si ochutenú v BIO kvalite môže vychutnať skutočne ktokoľvek.

Obe príchute, Rajec BIO Malina – Černica aj Rajec BIO Mäta – Bazový kvet, sú bez konzervantov a sú dostupné v balení 0,75 l, ideálnom so sebou do kabelky či na cesty.

O PRAMENITEJ VODE RAJEC

V chránenom území Rajeckej doliny, ktorá si dodnes zachovala panenský ráz a prírodu len minimálne ovplyvnenú prítomnosťou človeka, vyviera z hlbín zeme čistá pramenitá voda Rajec. Svojím vyváženým obsahom minerálov 322 mg/l zásobuje telo potrebným množstvom látok, ako je vápnik a horčík. Je tak tým najprirodzenejším zdrojom tekutín na každý deň.

Pramenitú vodu Rajec si môžete vychutnať v jej prirodzenej podobe, ale aj ochutenú domácimi či divoko rastúcimi bylinkami z Rajeckej doliny. V tomto roku do portfólia značky pribudla NOVINKA Rajec BIO v príchutiach Mäta - Bazový kvet a Malina – Černica v balení 0,75 l vhodnom so sebou na cesty. Rajec, Patentované prírodou.