Značky

Kofola uvádza vianočné limitované edície: jablko so škoricou a karamel

03.11. 2021

Ak zmiešate kopec lásky s jablkami so škoricou alebo karamelom, vznikne kombinácia, ktorá nemôže chýbať na žiadnom vianočnom stole. Práve spojenie jabĺk a škorice je historicky najobľúbenejšou príchuťou v 15-ročnej histórii limitovaných vianočných edícií Kofoly a tento rok prichádza znovu. Spoločnosť jej bude robiť aj úplne nová karamelová príchuť. Pozrite sa spolu s nami na to, ktoré vianočné chute Kofoly sa dostali na stupienky víťazov.

Kofola uvádza vianočné limitované edície:  jablko so škoricou a karamel

História limitovaných vianočných edícií Kofoly sa začala písať v roku 2007. Úplne prvou bola Kofola Škoricová a škorica sa vo vianočných limitkách pravidelne opakovala aj v ďalších rokoch. Niekedy samostatne, inokedy v spojení so slivkami, s hruškou alebo s jablkami. Jednoznačne prvé miesto si však nielen medzi škoricovými, ale medzi všetkými limitovanými edíciami Kofoly, vydobylo Jablko so škoricou.

„Kombináciu jablko so škoricou sme v roku 2019 priniesli len na český trh. Úspech tohto spojenia s Kofolou nás však presvedčil o tom, že tento rok takto okoreníme vianočnú Kofolu nielen v Česku, ale aj na Slovensku. Nechceme však ostať len pri osvedčenej príchuti, ale ponúkneme aj novinku - spojenie tradičnej Kofoly s karamelom,“ predstavuje vianočné príchute Nikola Gschwentnerová, ktorá sa stará o značku Kofola.

Za 15 rokov tento československý nápoj spestrilo na Vianoce množstvo príchutí. Orechy, kokos, niekoľkokrát vanilka, dokonca aj marcipán či čokoláda. Po zlate pre jablko so škoricou si striebornú priečku medzi vianočnými limitkami Kofoly odnieslo opäť korenie, ako inak vianočné, a bronzovú priečku zase vianočná klasika – Mandarínka.

„Či už bude vašim Vianociam kraľovať karamel, jablko so škoricou alebo ostanete verní klasike, prajeme všetkým štedré a láskyplné Vianoce. A ak sa vydržíte až do večera postiť, možno uvidíte aj zlaté prasiatko. My ho na televízne obrazovky pustíme určite,“ želá za Kofolu Nikola Gschwentnerová.

Sviatočné limitované edície roku 2021 Kofola Karamel a Kofola Jablko so škoricou sú dostupné v slovenskom maloobchode v 2l PET fľaši od októbra 2021 až do vypredania.