Značky

Harmančekový poklad z Rajeckej doliny

26.09. 2019

Voňavým harmančekom zakvitla toto leto aj Rajecká dolina. Z tisícov harmančekových semiačok vyrástli kúzelné bylinky pre unikátne spojenie s pramenitou vodou, ktorá tu má tiež svoj domov. Rozjasnite si blížiace sa sychravé dni s limitovanou novinkou Rajec Harmanček.

Harmančekový poklad z Rajeckej doliny

harmancek-z-rajeckej-doliny_zber-originalAni v chladnejších dňoch neklesá potreba pravidelného dopĺňania tekutín. A keďže spoliehať sa na smäd v tomto ročnom období sa nám nemusí vyplatiť, najlepšie je zvyknúť si na pravidelný denný príjem 1,5 – 2,5 litra tekutín denne. Základom pitného režimu každého človeka by mala byť čistá voda, ale spestrenie v podobe ovocných štiav, teplých čajov, či ochutených vôd je v tomto čase veľmi vítané.

Výber bylinkových príchutí pramenitej vody Rajec sa túto jeseň rozširuje o limitovanú novinku Rajec Harmanček. Obsahuje iba prírodné ingrediencie, je bez konzervantov a má znížený obsah cukru. Rajec Harmanček bude dostupný od októbra 2019,  v nesýtenej verzii, v balení 1,5 l. O jeho pôvode a vzniku sa dozviete aj na stránke www.projektkamilka.com.