Pravidla súťaže

 1. Kúp v období 1. 12. - 31. 12. 2020 akékoľvek 2 Kofoly 0,5l v sieti čerpacích staníc Slovnaft v rámci jedného nákupu (v ľubovoľnej kombinácii príchutí) a uschovaj si účtenku.
 2. Vlož OKP číslo pokladničného bloku TU.
 3. Vyhraj v záverečnom žrebovaní jednu z výhier:
  • 2 x pobyt pre až 10 osôb na 7 dní v drevenici v rezorte Chalúpkovo (k tomu softshellovú bundu pre každú osobu, set rukavice+šál+čapica a pitný nealkoholický režim od spoločnosti)
  • 10x sedací vak Kofola
 4. Nezabudnite si uschovať účtenku ku každému súťažnému nákupu. Bez jej predloženia vám nemôžeme odovzdať žiadnu z výhier. Odporúčame uschovať účtenky aspoň 30 dní po skončení súťaže. Nezabudnite, že sa môžete stať aj náhradným výhercom.
 5. Odoslaním OKP čísla pokladničného bloku účastník vyjadruje svoj slobodný, úplný a informovaný súhlas s pravidlami a spracovaním osobných údajov. Informácie o spracovaní osobných údajov sú súčasťou úplného znenia pravidiel súťaže, ktoré sú uverejnené na www.kofola.sk/slovnaftvianoce
 6. Súťaže sa možno za dobu jej trvania zúčastniť viackrát, avšak zakaždým s novým nákupom súťažných produktov. Všetky účtenky preukazujúce nákup si uschovajte. V prípade výhry budete požiadaní o ich predloženie.
 7. Organizátorom (prevádzkovateľom) súťaže je spoločnosť Kofola a.s., Rajecká Lesná 1, 013 15 Rajecká Lesná. Technickým správcom súťaže je ComGate, a.s., Jankovcova 1596 / 14a, 170 00 Praha 7.

  Úplné pravidlá nájdete TU.
  Infolinka: [email protected]